Regulamin forum-laptopy.info.pl

Propozycje i uwagi dotyczące działania forum.
Nasze Forum - kim jesteśmy?, Regulamin forum.

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Kafka
Moderator
Posty: 1547
Rejestracja: pt, 3 wrz 2010, 13:21
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Festung Breslau

Regulamin forum-laptopy.info.pl

Post autor: Kafka » pt, 3 wrz 2010, 19:06

1. Forum związane jest z tematyką komputerów przenośnych. Wszystkie treści zawarte na tym Forum są dostępne bezpłatnie.
2. Forum nie ma charakteru komercyjnego, nie jest powiązane z żadną firmą komputerową.
3. W dyskusjach aktywnie uczestniczyć mogą jedynie zarejestrowani użytkownicy. Osoby niezarejestrowane (bez aktywacji konta) mogą jedynie przeglądać treść Forum.
4. Jeden użytkownik może posiadać tylko jedno konto na Forum. Konta zdublowane będą usuwane przez obsługę Forum.
5. Zabrania się umieszczania na Forum treści naruszające prawo polskie: przede wszystkim linków do nielegalnego oprogramowania, pornografii oraz obrażających innych użytkowników Forum. Posty łamiące to postanowienie będą bezzwłocznie usuwane.
6. Forum ma charakter apolityczny (nie agitujemy - nawet przed wyborami ;-) ).
7. Każdy użytkownik zobowiązuje się do przestrzegania Netykiety oraz zasad pisowni polskiej (Twój język świadczy o Tobie - nie zapominaj o tym).
8. Prywatne spory oraz wątpliwości rozwiązujemy poprzez PW.
9. Treści uznane za SPAM będą z Forum usuwane. Osoby nagminnie spamujące (również za pośrednictwem mechanizmów wbudowanych w Forum - PW) będą blokowane i stracą możliwość pisania na Forum.
10. Dopuszczamy możliwość linkowania do porównywarek cenowych. Jeżeli obsługa Forum stwierdzi nagminne linkowanie do oferty jakiegoś sklepu, serwisu lub firmy komputerowej adres internetowy uznany za spam zostanie ocenzurowany.
11. Zanim zadasz pytanie sprawdź za pomocą forumowej wyszukiwarki czy na Forum nie znajduje się już rozwiązanie Twojego problemu. Dzięki temu zachowamy na Forum porządek i ład.
12. Pytania zadawaj w odpowiednim dziale Forum. Jeżeli problem opiszesz jasno i zrozumiale - szybciej uzyskasz pomoc. Staraj się podać jak najwięcej szczegółów mogących pomóc w zdiagnozowaniu problemu.
13. Oferty kupna/sprzedaży prosimy umieszczać tylko w dziale "Ogłoszenia" zgodnie z Regulaminem tamtego działu. Ogłoszenia zamieszczone w innych działach Forum będą usuwane.
14. Użytkownik ma prawo do umieszczenia własnego awatara oraz podpisu (maksymalnie 150 znaków) pod warunkiem, że nie naruszają one postanowień punktów 5. i 9. Regulaminu.
15. Jeżeli potrzebujesz pomocy związanej z Forum lub zauważyłeś wpisy naruszające Regulamin zgłoś to administratorowi lub moderatorowi Forum.
16. Obsługa Forum zastrzega sobie prawo do zmian w Regulaminie.
17. Administracja forum nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wpisy użytkowników, w których oceniane są firmy zajmujące się sprzedażą/serwisem sprzętu komputerowego. Wszelkie uwagi są prywatnymi opiniami użytkowników forum.
18. Korzystanie z forum oznacza akceptację zapisów niniejszego Regulaminu.
19. Teraz jesteś w naszym zespole i możesz aktywnie uczestniczyć w tworzeniu tego Forum. ;-)

Obsługa Forum
Ostatnio zmieniony czw, 1 sty 1970, 02:00 przez Kafka, łącznie zmieniany 1 raz.

Zablokowany