Jak odinstalować sterownik

Problemy związane z oprogramowaniem do laptopów. Jeżeli masz problem związany z systemem operacyjnym lub innym oprogramowaniem tu możesz zadać pytanie na ten temat.
Polecamy na początek: [Windows] Najważniejsze wątki o oprogramowaniu - spis, Antywirus jakiego używacie i jakiego polecacie, Darmowa alternatywa dla płatnego oprogramowania.

Moderator: Moderator

smoczatko

Jak odinstalować sterownik

Post autor: smoczatko » pn, 11 wrz 2017, 22:10

Witam,chciał bym odinstalować sterownik myszki bezprzewodowej Maxter,a sterowniki są zainstalowane przez Windows,prubowac em odinstalować przez menadżer użądzeń,bo tylko tam jest widoczna jako myszka hid.
Po zresetowaniu Windowsa nadal są te sterowniki widoczne,już nie mam pomysłów jak je odinstalować.
Proszę o jakieś podpowiedzi

Wysłane z mojego HTC One A9s przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Jo_gurt
Administrator

Re: Jak odinstalować sterownik

Post autor: Jo_gurt » wt, 12 wrz 2017, 07:23

Jeśli to standardowy sterownik Windowsa to całkiem go nie usuniesz, więc jeśli myszka jest podłączona podczas startu systemu to zostanie wykryta i ponownie zainstalowana.
Natomiast jeśli to doinstalowany sterownik to podczas jego usuwania można zaznaczyć ptaszka, żeby system go całkiem usunął.

Co konkretnie chcesz osiągnąć? Całkiem usunąć myszkę czy zainstalować inny sterownik?

smoczatko

Post autor: smoczatko » wt, 12 wrz 2017, 14:40

Całkiem usunąć myszkę,bo port Com mi zajmuje,a potrzebuje ten port,a w jaki sposób zaznaczyć ptaszkiem i usunąć?

smoczatko

Post autor: smoczatko » wt, 12 wrz 2017, 15:19

Chce podłączyć interfejs diagnostyczny do auta,i nie mogę się połączyć z autem,a wcześniej łączył,po zainstalowaniu sterowników od myszki nie łączy się teraz,wyczytalem w necie ze myszka blokuje port com i nie wiem w jaki sposób mogę go odblokować

Mikros

Post autor: Mikros » wt, 21 lis 2017, 19:52

moze jeszcze do jakiegos profesjonalnego serwisu?

ODPOWIEDZ