Poszukuje sterowników do Dell Latitude E6410

Problemy związane z oprogramowaniem do laptopów. Jeżeli masz problem związany z systemem operacyjnym lub innym oprogramowaniem tu możesz zadać pytanie na ten temat.
Polecamy na początek: [Windows] Najważniejsze wątki o oprogramowaniu - spis, Antywirus jakiego używacie i jakiego polecacie, Darmowa alternatywa dla płatnego oprogramowania.

Moderator: Moderator

bos_kg
Laptop: Hp proobok 6560b

Poszukuje sterowników do Dell Latitude E6410

Post autor: bos_kg » czw, 31 sty 2019, 11:32

Hej Poniżej screen na którym widać brak sterowników, win 10 po aktualizacji z win 7 pierwszy sterownik trafiłem i 3 kolejne brak jak ktoś jest wstanie poradzić gdzie te sterowniki znajdę to proszę o pomoc, na stronie dell nie ma pod win 10 sterowników tych 3 nie ma system..

Obrazek
Załączniki
hvbgvgycvy.PNG
hvbgvgycvy.PNG (3.75 KiB) Przejrzano 50 razy

Awatar użytkownika
krystianb
Moderator
Kontakt:

Re: Poszukuje sterowników do Dell Latitude E6410

Post autor: krystianb » sob, 2 lut 2019, 01:31

Pytanie czy coś z tego potrzebujesz? Pierwsze to czytnik kart chipowych, minicard czyżby wifi? Trzeba by po PID VID sprawdzić, jak intel to da się ściągnąć, gorzej jak to brandowany dellem boardcomm. 3 urządzenie, to samo PID VID i będzie odpowiedź co to.
Trochę zadziwia brak driverów do RS232, ale jak nie masz PR02X albo PR04X, to one nie są do niczego nie potrzebne. Jak gryzie to wyłączyć port com w biosie.

bos_kg
Laptop: Hp proobok 6560b

Re: Poszukuje sterowników do Dell Latitude E6410

Post autor: bos_kg » sob, 2 lut 2019, 12:44

Pierwszy sterownik mam i opisany jako nieznany te 2 dopasowałem ze strony dell, fakt jeden od kard inteligentnych jak kolega wspomniał, a opisany jako mini card to od wifi jak z poziomu suwaka przełączę to znika, i tak to wygląda resztę ma sam system sterowników..

ODPOWIEDZ