Bezprzewodowa myszka do laptopa

Wszystko, co związane z akcesoriami do laptopów, notebooków. M.in. torby, pokrowce, urządzenia USB, replikatory portów.

Moderator: Moderator

Zyx

Bezprzewodowa myszka do laptopa

Post autor: Zyx » pn, 26 wrz 2016, 14:11

Witam,

popsuła mi się myszka (a konkretniej kółko), której dotychczas używałem: Microsoft Wireless Mobile Mouse 4000. Kupiłem ją bodajże za 60 zł, używałem 3 lata i byłem bardzo zadowolony. Sprawdzałem, czy jest jeszcze dostępna, ale z tego, co widzę, mocno podrożała.

Szukałem innej na Allegro, ale nie znalazłem nic w podobnej cenie, co by przykuło moją uwagę. Interesuje mnie, żeby:
- była w miarę nieduża;
- nie miała wymyślnego kształtu;
- była bezprzewodowa;
- posiadała przynajmniej jeden przycisk boczny (optymalnie 2);
- nie była zbyt droga.

W skrócie - szukam czegoś podobnego do tej 4000. :) Jeśli natomiast niczego w takiej cenie nie ma, to byłbym skłonny zapłacić nieco więcej.

System operacyjny: Windows 10.

Edit:
Zapomniałem wspomnieć o najważniejszej rzeczy - musi być bezprzewodowa.

Awatar użytkownika
krystianb
Moderator
Kontakt:

Re: Bezprzewodowa myszka do laptopa

Post autor: krystianb » pn, 26 wrz 2016, 18:04

A co z tym kółkiem uszkodzenie mechaniczne, czy tylko nie przewija? Jak to drugie, to wystarczy rozebrać i wyczyścić, zakurzyły się elementy światłoczułe.

Jeśli piszesz o tej myszy https://www.microsoft.com/accessories/e ... /d5d-00001" onclick="window.open(this.href);return false; to ona ma jeszcze jedną dość niespotykaną "funkcjonalność", o której nawet producent nie wspomina. O wiele cichszy klik, przynajmniej nowe takie wrażenie sprawiają. Powrót do zwykłej dla uszu niektórych może być szokiem.

A może zamiast allegro, lepsza będzie porównywarka cenowa z większą ilością parametrów http://www.skapiec.pl/cat/52/3.1,4.1,6.0-100,9.4.7" onclick="window.open(this.href);return false;
Choć w niskiej cenie i jakość będzie niska, rynek zalało morze taniego sprzętu, a producenci premium postanowili, że zarobią marżą a nie ilością...

ODPOWIEDZ