Najlepsze akcesoria do pracy zdalnej

Wszystko, co związane z akcesoriami do laptopów, notebooków. M.in. torby, pokrowce, urządzenia USB, replikatory portów.

Moderator: Moderator

Adrian Bednarz

Najlepsze akcesoria do pracy zdalnej

Post autor: Adrian Bednarz » pt, 24 kwie 2020, 12:28

Przypadło teraz wykonywać mi pracę z domu, zastanawiam się co mogę dokupić do laptopa by praca była efektywniejsza. Drugi monitor to już standard ale port HDMI mam już zajęty więc nie mogę nic więcej podłączyć. Będę wdzięczny za jakieś fajne rekomendacje w przystępnych cenach.

wyczesany16

Re: Najlepsze akcesoria do pracy zdalnej

Post autor: wyczesany16 » wt, 12 maja 2020, 11:19

Porty sobie możesz łatwo "rozmnożyć", popatrz tylko jakich wejsć potrzebujesz i wybierz jakiegoś huba, tu masz kilka modeli \ ja mam ten 8w1 - idealnie dopsował mi sie do macbooka, na allegro pewnie też znajdziesz wybór. :cfaniak:

Adrian Bednarz

Re: Najlepsze akcesoria do pracy zdalnej

Post autor: Adrian Bednarz » śr, 13 maja 2020, 11:19

Cześć! :papa: Jeżeli chodzi o akcesoria do pracy zdalnej polecam rozgałęźniki typu HUB. Super ułatwiają prace gdy mamy podłączone pare urządzeń do laptopa. Wystarczy, że urządzenie ma wejście typu C. Możemy nasze "domowe biuro" powiększyć o dodatkowy monitor czy bezpośrednie podłączenie do internetu dzięki czemu szybciej śmigamy po internecie. :super: Super rozwiązaniem są też ładowarki wieloportowe. Możemy do nich podłączyć nasz laptop przez dzięki USB-C, telefon do podładowania baterii czy lampkę, jeżeli ma możliwość zasilania przez USB-A. :D

ODPOWIEDZ