Laptop 17", i5-procesor 8th Generation, podświetlana klawiatura, matowa matryca.

Porady związane z kupnem laptopa (kupno laptopa, zakup laptopa, wybór notebooka). Jeżeli planujesz kupić laptopa i masz związane z tym wątpliwości możesz o to zapytać w tym miejscu.
Polecamy na początek: Lista polecanych laptopów uwzględniająca przedziały cenowe by homzik, Okazje sklepowe - notebooki. Co warto kupić? Kupno laptopa, zakup laptopa, wybór notebooka.

Moderator: Moderator

cointreau

Laptop 17", i5-procesor 8th Generation, podświetlana klawiatura, matowa matryca.

Post autor: cointreau » pn, 22 sty 2018, 00:52

Witam,
Jak w tytule wątku, poszukuje laptopa.
Priorytetowe wymagania:
- 17"cali,
- procesor: i5-8250U lub ostatecznie 8350U,
- matowa matryca,
- podświetlana klawiatura,
- karta sieciowa: już ta nowsza "ac",
- wygląd klasyczny, czyli nie gaming'owy.

Pozostałe parametry jak: rodzaj dysku, grafika, system, wbudowany napęd dvd, porty USB 3.1 - będę rozważał później, tzn. jak znajdę 2 laptopy o wszystkich takich samych parametrach priorytetowych.

Przyznam, że próbowałem korzystać z różnych wyszukiwarek (notebookcheck, najpopularniejsze sklepy online), ale trudno mi jest cokolwiek znaleźć, aby w 100% odpowiadało powyższym wymaganiom. Sprzeczne opisy na wielu stronach na temat specyfikacji sprzętu (również na stronach producentów)...nie ułatwiają rzetelnej analizy.
- DELL Inspiron 5770 - ma procesor 8gen., ale chyba nie występuje w wersji z podświetlaną klawiaturą i matową matrycą)?
- Lenovo Ideapad 320 - ma procesor 8gen. i matową matrycę, ale chyba nie ma wersji z podświetlaną klawiaturą?
- ASUS VivoBook R702UQ - ma procesor 8gen. i matową matrycę, ale nie znalazłem modelu z podświetlaną klawiaturą?
- Acer Aspire 5 - ma procesor 8gen. i matową matrycę, ale nie znalazłem modelu z podświetlaną klawiaturą? Wiem, że laptopy z serii Aspire (tylko 15,6") mają taką klawiaturę, więc 17" też chyba powinny mieć, więc dlaczego sprzedawcy o tym nie wspominają?

Z góry dziękuję za pomoc...

ODPOWIEDZ