Pozycjonowanie w google

Propozycje i uwagi dotyczące działania forum.
Nasze Forum - kim jesteśmy?, Regulamin forum.

Moderator: Moderator

BliSki
Administrator
Laptop: HP EliteBook + tab
Kontakt:

Post autor: BliSki » śr, 5 sty 2011, 22:05

Panowie ja powiem jeszcze tak.
Strategia przyznawania PR przez Google jest pilnie strzeżona. Zatem my zwykli śmiertelnicy nie znamy dokładnie jak to działa. Natomiast są sprzeczne głosy, czy takie zabawy nie spowodują "bana" na google. Chodzi mi o dodatkową domenę.
Zasięgnąłem głosu u paru osób i jak już napisałem głosy są podzielone. Zatem ja też zasugeruję aby żadnych pochopnych ruchów nie podejmować.

[ Dodano: 2011-01-05, 21:07 ]
benyn pisze:Miałem na myśli na zaprzyjaźnionych stronach, czy na naszych kolegów stronach po prostu poumieszczać, nic nie kosztuje jak się poprosi kolegę o przysługę w postaci umieszczenia naszego bannera na jego stronie
Takie coś zawsze można zrobić. I jeżeli ktoś z Was może, to myślę, że taki banerek nie zawadzi. Ale poczekajmy co reszta ludzi na to powie.

Awatar użytkownika
homzik
Zasłużony użytkownik
Laptop: Samsung R700
Kontakt:

Re: Pozycjonowanie w google

Post autor: homzik » pt, 10 lut 2012, 01:35

PageRank chyba wzrósł do 3 :)

Grzechu
Administrator
Laptop: EliteBook 8530w

Post autor: Grzechu » pt, 10 lut 2012, 08:11

Zgadza się :ok:

tujka

Post autor: tujka » pn, 27 kwie 2015, 12:23

Szukam obecnie dobrej firmy pozycjonującej dla firmy deweloperskiej. Możecie kogoś polecić?

kralek
#BAN#

Post autor: kralek » pn, 27 kwie 2015, 16:33

Jest to cała platforma do zarządzania firmą deweloperską.Bardzo wygodny system, z którego obecnie korzysta wiele osób. Firma oferuje oczywiście pozycjonowanie. Cena jest uzależniona od efektów czyli nie ma tak,ze płacisz za nic. Jest to moim zdaniem bardzo dobre rozwiązanie.
Na stronie jest kontakt tak więc możesz poprosić ich o wycenę.

ECOIFIGENIA1519

Post autor: ECOIFIGENIA1519 » pt, 1 maja 2015, 16:43

kralek a czy Ty już z tego korzystałeś ? Sam prowadzę sklep internetowy wszystko na razie powoli rozkręcam bo przesyłki pakuję jak do tej pory u mnie w domu nie jakąś wielką skalę. Chociaż chciałbym mieć jakąś sprawdzoną firmę co do tego pozycjonowania. Czy ten system dałby jakieś dobre rezultaty w miarę krótkim czasie?

labi
#BAN#

Post autor: labi » wt, 8 wrz 2015, 15:58

pozycjonowanie w Google to nie tylko teraz kupowanie backlinkow, to ciezka harówka. Generalnie trzeba dokonać wiele wiele zmian on site i z tak przygotowana stroną można zaindeksować stronkę

ODPOWIEDZ