Strona internetowa

Dyskusje, które nie są bezpośrednio związane z tematyką forum a interesują posiadaczy laptopów - w granicach netykiety.
Polecamy na początek: Zabawa - skojarzenia z dziedziny IT, O naszych telefonach - czyli wątek o komórkach.

Moderator: Moderator

Stifler
#BAN#

Re: Strona internetowa

Post autor: Stifler » wt, 8 mar 2016, 22:11

Reklamy to zdecydowanie najbardziej irytująca rzecz. Jeżeli da się ich uniknąć - lepiej to zrobić.

Hammer
#BAN#

Post autor: Hammer » śr, 9 mar 2016, 17:53

Oj tak. Zdecydowanie lepiej to ominąć, jeżeli się da.

Helmut
#BAN#

Post autor: Helmut » wt, 31 maja 2016, 23:03

Jeżeli się na czymś nie znasz to zleć to fachowcom. Ja przykładowo mam sklep internetowy, który w jakiś tam magiczny sposób sobie działa a ja tylko nim zarządzam. Jak czegoś nie wiem to dzwonię do firmy ciach, która mi ten sklep stworzyła i już wiem, co jest na rzeczy.

till

Post autor: till » śr, 5 kwie 2017, 11:29

Możecie polecić jakiś niedrogi hosting na stronę firmową - typu wizytówka. Strona statyczna, bez potrzeby posiadania baz danych.

jackson
#BAN#
Laptop: Asus

Post autor: jackson » czw, 6 kwie 2017, 08:30

till pisze:Możecie polecić jakiś niedrogi hosting na stronę firmową - typu wizytówka. Strona statyczna, bez potrzeby posiadania baz danych.
Dwie opcje przychodzą mi do głowy. Pierwsza to wykpienie domeny w OVH, tam wraz z domeną uzyskujesz hosting do chyba 5mb wielkości. Jeżeli faktycznie strona jest mała to wystarczy.

Druga opcja, to hosting na chociażby SPAM do specyfikacji. Hosting jest stabilny, backupy, mysql i te sprawy, więc wszystko powinno funkcjonować tak jak trzeba.

sienna_081
#BAN#

Post autor: sienna_081 » ndz, 11 cze 2017, 22:58

Moim zdaniem, żeby taka stronka prawidłowo funkcjonowała to trzeba zacząć od porządnego SPAM. To tam strona będzie funkcjonowała, więc trzeba tak dobrać ofertę, żeby nie mieć problemów. Hosting nie kosztuje drogo, bo ceny zaczynają się już od 50 zł rocznie, więc nie jest to duża kwota. Wszystko zależy od tego, jakie parametry sobie dobierzecie. Dodatkowo również niektórzy oferują okres próbny na użytkowanie hostingu i dzięki temu można sprawdzić czy taka a nie inna oferta będzie odpowiednia.

danielKoor33
Laptop: Asus Z3
Kontakt:

Post autor: danielKoor33 » pt, 7 lip 2017, 19:39

Teraz domeny i hosting są dużo tańsze, więc cena nie gra głównej roli. Poczytaj o opiniach kontaktu z supportem bo z tym bywa różnie.

hostingowo
Kontakt:

Post autor: hostingowo » wt, 24 lip 2018, 08:46

Jeżeli chodzi o hosting to nie cena powinna być wyznacznikiem. Wybierając odpowiedni hosting dla swojej strony internetowej przede wszystkim powinno się zwracać uwagę na niezawodność działania takiego serwera. Co z tego, że hosting będzie tani, jak nie będzie działał i tak naprawdę nikt na naszą stronę internetową nie wejdzie. W naszej firmie klienci otrzymują gwarancję stabilnego serwera oraz dedykowany support. Interesowanych zapraszamy do kontaktu.

ODPOWIEDZ