Gasniecie ekranu po podlaczeniu pod ladowanie

Poradniki ułatwiające samodzielną naprawę laptopa. Tu dowiesz się jak krok po kroku rozkręcić i złożyć notebooka oraz jak samodzielnie zdiagnozować usterkę laptopa.
Polecamy na początek: Konserwacja układu chłodzenia laptopa, Jak zdiagnozować usterkę w notebooku? Uruchamianie i diagnozowanie komputera za pomocą LinuxLiveCD, Wymiana podzespołów w Samsung N150.

Moderator: Moderator

wilku9410
Laptop: HP 15

Gasniecie ekranu po podlaczeniu pod ladowanie

Post autor: wilku9410 » wt, 23 lut 2016, 00:15

Witam . moja kobita zaaktualizowala sb z win 8 lub 8.1 juz nie pamietam na 10 . no i wszystko bylo git dopoki nie podłaczyła pod ladowanie wtedy jej ekran powoli zgasl ( jak sie dobrze przyjże costam widac jak zgasnie) no wiec sciagnąłem nowe stery graficzne za pomocą menadżera urządzeń i bylo git na kilka godzin . pozniej znowu to samo :/ dodam tez ze w ustawienich sie bawilem i dalem zeby nigdy nie gasl ani na baterii ani na ladowaniu
z Góry Dziekuje :D

--- Dodano: Wt, 23 lut 2016, 03:02 ---

witam . temat do zamkniecia ogarnalem sam :D wystarczylo wejsc prawym na baterie --> opcje zasilania--> tam sa profile w zaleznosci ktory mamy zaznaczony klikamy na zmien ustawienia planu-.>>zmien zaawansowane ustawienia zasilania-.>zjeżdżamy na dół rozwijamy Ekran ->> jasność ekranu->>podlączone: zmieniamy na mniejszy niz 100% i wlasnie to 100% ciagle mnie myliło ;/

ODPOWIEDZ