problem z Easy Camera w Lenovo B560 - prośba o POMOC !!!

Problemy ze sterownikami - driverami w laptopach, notebookach. Dobór i odszukanie najlepszych driverów.
Polecamy na początek: Jak znaleźć sterowniki pod system Windows dla notebooka?

Moderator: Moderator

szymon86

problem z Easy Camera w Lenovo B560 - prośba o POMOC !!!

Post autor: szymon86 » pt, 4 lis 2016, 12:24

Witam
Mam problem z Lenovo Easy Camera w laptopie Lenovo B560. Po aktualizacji do Windows 10 przez okres kilku miesiący kamera działała, podczas gdy w ostatnim okresie miesiąca raz się załączała podczas korzystania ze Skype a raz nie - restart komputera nie pomagał , włączenie i wyłączenie kamery również. aktualizację sterownika nie jest możliwa, nie pomogło odinstalowanie sterownika i ponowna instalacja ponieważ na stronie producenta nie ma dostępnego sterownika pod windows 10. W załączniku zrzut ekranu.
Kod błędu w menadżerze urządzeń -kod1
Gdzie można znaleźć sterownik, jak obejść ten problem ? Prośba o sugestie w tym temacie
Pozdrawiam
Szymon
Załączniki
zrzut2a.png

Awatar użytkownika
krystianb
Moderator
Kontakt:

Re: problem z Easy Camera w Lenovo B560 - prośba o POMOC !!!

Post autor: krystianb » pt, 4 lis 2016, 18:59

Próbowałeś zainstalować sterownik od w8.1 ?

szymon86

Re: problem z Easy Camera w Lenovo B560 - prośba o POMOC !!!

Post autor: szymon86 » pn, 7 lis 2016, 21:27

Witam
Dziękuje za odpowiedź. Niestety sterownik do windows 8.1 nie jest dostępny. Podaje link do strony z sterownikami na stornie lenovo

http://support.lenovo.com/pl/pl/product ... rt:Drivers" onclick="window.open(this.href);return false; and Software|Drivers and Software&beta=false

Jeden z serwisów poecił mi program Driverpack Solution ale nie wyszukał on sterownika pod win 10 :(
Nie ukrywam że przez jeden nie działający komponenet - kamerę nie chcę reinstalować do window 7 . Może inne propozycje :ok:

ODPOWIEDZ