Acer Aspire 5472g - problem ze sterownikami.

Problemy ze sterownikami - driverami w laptopach, notebookach. Dobór i odszukanie najlepszych driverów.
Polecamy na początek: Jak znaleźć sterowniki pod system Windows dla notebooka?

Moderator: Moderator

Bridggie
Laptop: Acer Aspire 5472g

Acer Aspire 5472g - problem ze sterownikami.

Post autor: Bridggie » sob, 28 sty 2017, 18:50

Witam,
Problem z moim laptopem wygląda tak, że na początku przy normalnym przeglądaniu internetu laptop w pewnym momencie po prostu... odmawiał posłuszeństwa, słyszałem głos podczas oglądania filmu lub słuchania muzyki ale nie mogłem nic zrobić, Po chwili ekran stawał się czarny i wracał, wyświetlał się komunikat, że sterownik przestał działać, ale odzyskał sprawność. Teraz tak się nie dzieje, komputer po prostu stoi, nadal słyszę głos ale nie mogę nic zrobić laptop po prostu stoi. Nie wyświetla mi się już komunikat o odzyskaniu sprawności sterownika, nie mogę również nic z tym zrobić i muszę posiłkować się resetem. Na czym polega problem?

Awatar użytkownika
WILU
Administrator
Laptop: Lenovo ThinkPad T530

Re: Acer Aspire 5472g - problem ze sterownikami.

Post autor: WILU » ndz, 29 sty 2017, 13:09

na początek zaktualizuj sterownik dźwięku:
Realtek HD Audio driver
i grafiki:
nVIDIA GT 540M
przyjąłem że masz Windows 7 64bit. jeśli Windows 10 to sterownik jest tu: nVIDIA GT 540M
jeszcze sterownik do grafiki w procesorze: Intel Graphics driver. tu sterownik jest tylko dla Windows 7, jeśli masz Windows 10 to musisz posiłkować się tym co daje Windows Update (to dość wiekowy sprzęt).

ODPOWIEDZ